Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Apie kongresą

Kongresą „Produktyvusis mokymasis – kitoks būdas mąstyti" 2012 m. gegužės 7-10 dienomis organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras ir INEPS – Tarptautinis produktyviojo mokymosi projektų ir mokyklų tinklas.

Tai jau 24-asis INEPS kongresas, nuo 1990-ųjų kasmet rengiamas vis kitoje šalyje. Dėl aktyvesnio produktyviojo mokymosi idėjos plėtojimo ir šio metodo diegimo Lietuvos mokyklose pradžios 2012-aisiais renginio šeimininku pasirinkta Lietuva, tokiu būdu mūsų šaliai parodant išskirtinį tarptautinės švietimo bendruomenės dėmesį. 2011 m. šis kongresas vyko Patruose (Graikija), 2010 m. – Bukarešte (Rumunija), 2009 m. – Helsinkyje (Suomija).

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2