Joniškio rajono žiniasklaidoje - straipsniai apie Kriukų mokyklos mokytojų stažuotę Prancūzijoje

201306 AmiensPaskutinę birželio savaitę projekto „Alternatyvusis ugdymas“ Tinklinio bendradarbiavimo ir Komunikacinį modelį įgyvendinančios komandos, tame tarpe ir Kriukų pagrindinės mokyklos komanda (projekto veiklų mokykloje ir atvejo koordinatorė mokytoja Ligita Eitkevičienė, atvejų koordinatoriai mokytoja Jolanta Bytautienė, specialioji pedagogė Elena Čoj, direktoriaus pavaduotoja Jovita Bertulienė ir Joniškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Stasė Guntienė), projekto vadovai ir Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai vyko į stažuotę Prancūzijoje, Pikardijos regione esančiame Somos departamento administraciniame centre, Amjene (Amiens), rašoma Joniškio rajono savivaldybės naujienose www.joniskis.lt 

Visas reportažas: Kriukų pagrindinės mokyklos komanda stažavosi Prancūzijoje

Straipsnis www.joniškenas.lt: Kriukų mokytojai stažavosi Prancūzijoje

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2