Kėdainių žiniasklaidoje - vėl apie produktyvųjį mokymąsi

Kedainiu renginys TVKėdainių krašto žiniasklaida gausiai nušvietė sausio 9 d. įvykusį projekto „Alternatyvusis ugdymas“ organizuotą renginį, kuriame vietos verslo įmonių, įvairių organizacijų atstovai dalijosi savo įspūdžiais apie Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje įgyvendinamą produktyviojo mokymosi modelį. 

 

 

kedainietis.lt - Kėdainių krašto televizija: Projekte „Alternatyvusis ugdymas“ dalyvaujantys mokiniai atlieka praktiką įvairiose rajono įstaigose (nuo 8'24'') 

„Kėdainių žinios“: Kėdainių Jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje vyko projekto „Alternatyvusis ugdymas" aptarimas (nuo 4'05'')

kedainietis.lt: Jaunimas matuojasi" profesijas

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2