Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Tinklinio bendradarbiavimo modelis pristatytas Joniškyje vykusioje konferencijoje

 Kriuku konferencijaSpalio 3 d. Joniškio kultūros centro II aukšto salėje vyko rajoninė konferencija „Mokydamiesi mes stiprūs“ Meilės Lukšienės 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Konferenciją oganizavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius kartu su Joniškio rajono švietimo centru. Konferencijos dalyvius pasveikinti atvyko Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis. Tarp 13 dalyvių, skaitančių pranešimus, buvo ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ Tinklinio bendradarbiavimo modelio diegimo koordinatorė Kriukų pagrindinėje mokykloje Ligita Eitkevičienė. Ji skaitė pranešimą tema „Inovatyvus mokymasis alternatyviojo ugdymo projekte“. 

Konferencijoje sulaukta svečių iš Švietimo ir mokso ministerijos. Pranešimą tema „Kas stiprina mokymąsi“ skaitė Švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų biuro vedėjas Ričardas Ališauskas. Taip pat  LR švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Zacharkienė, kuri kalbėjo tema „Joniškio rajono mokytojas šalies panoramoje“.

 Joniškio rajono Kriukų pagrindinės mokyklos informacija

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2