Rekomenduojame: filmas „Atjungimas“ („Disconnect“)

 Disconnect posterPeržiūrėję savo partnerių, projekto „Lyderių laikas“, rekomenduojamą filmą „Atjungimas“ („Disconnect“, JAV, 2012 m.), nuoširdžiai siūlome pažiūrėti jį ir Jums, mūsų tinklalapio skaitytojai.

Tai filmas apie grupę žmonių, ieškančių ryšių šiuolaikiniame internetiniame pasaulyje. Tai trys istorijos, kurios susijusios su interneto įtaka žmonių bendravimui. Filmo kūrėjai didelį dėmesį skyrė patyčių mokykloje problemai.

Filmas „Atjungimas“ pasakoja tris viena su kita nesusijusias istorijas. Pirma istorija apie vietinės televizijos darbuotojos santykius su jaunu vyru, kuris per internetinę kamerą rengia savo šou pasirodymus. Antra istorija apie porą, kuri prarado savo tapatybę ir įklimpo į skolas. Trečias pasakojimas apie du mokinius, kurie Facebook'e apsimeta mergina iš savo klasės.

Šis filmas apie tai, kaip internetas paveikė žmonių gyvenimus.

Projektų „Lyderių laikas“ ir „Alternatyvusis ugdymas“ informacija

 

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2