E.Vianna „Mokymas(is), raida ir vidurinis ugdymas"

VEU skaidreDalijamės Virtualioje edukacinėje bibliotekoje patalpintais prof. Eduardo Vianna (Niujorko miesto universiteto LaGuardia bendruomenės koledžas), pranešimais „Knowledge, Identity and Social Change: Expanding the Vygotskian project in educational theory and practice“ ir „Mokymas(is), raida ir vidurinis ugdymas: žinių, tapatybės ir kultūros bei teorijos ir praktikos integravimas. Akademinių žinių konceptualizavimo vaidmuo“, skaitytais š.m. sausio mėn. 28 d. Lietuvos edukologijos universitete ir sausio 29-30 d. jaunimo mokyklų atstovams viešbutyje „Park Inn Vilnius“. 

 

VISI PRANEŠIMAI

Plačiau apie prof. E.Viannos paskaitą ir seminarą skaitykite čia.

 

 

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2