Vaizdo įrašas iš pirmųjų produktyviojo mokymosi metų rezultatų pristatymo

20130917 Pristatymas SMM Produktyvusis mokymasisDžiaugiamės galėdami pasidalinti pirmųjų produktyviojo mokymosi metų rezultatų pristatymo, vykusio 2013 m. rugsėjo 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje, vaizdo įrašu. Pristatyme savo patirtimi pasidalino produktyviojo mokymosi mokiniai Silvija ir Aurimas (Kauno Rokų vidurinė mokykla), penki produktyviojo mokymosi praktikai, praktinio mokymosi vietos UAB „Jurasta“ vadovė Jūratė Burlingienė, projekto „Alternatyvusis ugdymas“ atstovai, svečias iš Europos produktyviojo mokymosi instituto Holger Mirow. Vaizdo įrašą sukūrė ir patalpino mūsų nuolatinis partneris - Virtuali edukacinė biblioteka.

Prašome vaizdo įrašą žiūrėti čia:

 

Daugiau informacijos apie šį pristatymą:

Nuotraukos

Skaidrės (PDF formatu, lietuvių ir anglų kalbomis)

Informacinis pranešimas

Žiniasklaidoje apie pristatymą

 

Projekto „Alternatyvusis ugdymas“ informacija

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2