Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Filtras
  • Užsienio konsultantė dalinosi slovėnų patirtimi, kaip dirbti su nemotyvuotais mokiniais

    Spalio 6–8 dienomis Lietuvoje viešėjo Slovėnijos Nacionalinės lyderystės mokyklos lektorė ir mokyklų tinklų ekspertė dr. Justina Erčulj. Lektorė yra užsienio konsultantė Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centrui vykdant projektą „Alternatyvus ugdymas švietimo sistemoje“.Spalio 6 d. vyko Slovėnijos švietimo sistemos, šioje šalyje veikiančių jaunimo mokyklų ir jų darbo patirties viešasis pristatymas.Antroji ir trečioji lektorės vizito dienos (spalio 7–8 d.) buvo skirtos projekto darbo grupių konsultacijoms. Jų nariai pristatė rengiamų dokumentų projektinius variantus, diskutavo ir konsultavosi su eksperte.Dr. Justinos Erčulj skaityti pranešimai:

    Akimirkas iš susitikimo su dr. Justina Erčulj galite rasti fotogalerijoje, čia.

  • Dėl interneto naršyklių palaikymo

    Dėl skirtingų naršyklių standarto ir tipų, kai kurios svetainės dalys gali būti neteisingai atvaizduojamos, tad jūs galite matyti iškreiptą vaizdą.Jeigu taip atsitiko, ir jūs matote nelogiškai išmėtytas svetaines dalis, gali būti, kad naudojate seną naršyklės versiją.Svetainė puikiai matoma per šias naršykles „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Opera“ bei „Internet Explorer“ 7, 8, 9 versijos.Jeigu naudojate Internet Explorer 6 versiją, primigtinai rekomenduojame atnaujinti savo naršyklę, kadangi ši naršyklė (dar žinoma, kaip IE6) jau nebeatnaujinama ir nesaugi. Ji turi daug spragų ir neišspręstų sutartų standartų taikymo, todėl ir kūrėjai vis dažniau svetainių IE6 versijai nebepritaiko, tai taipogi galioja ir Alternatyvaus ugdymo svetainei.Naršykles pagal jūsų poreikius parsisiųsti ir įsidiegti galite iš čia:

    Jeigu kyla kokių klausimų dėl svetainės ar naršyklės, rašykite el. paštu: darius.simavicius@gmail.com, mielai atsakysiu.

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2