Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Sėkmės mokykloje duris atveria šeštadieninė mokyklėlė 1-4 klasių mokiniams

Spa 08 2013

Sekmes mokykla 1-4klasesSėkmės mokykla kviečia 1-4 klasių vaikus dalyvauti programoje „Įkvėpk. Žinok. Sukurk“. Tai dviejų valandų trukmės užsiėmimai, kuriuose veiklos organizuojamos taip, kad vaikai galėtų ir bendrauti tarpusavyje, ir gauti pakankamai individualaus dėmesio, išmoktų pažinti ir reikšti emocijas bei pasitikėti savimi. Užsiėmimai prasidės spalio 12 d. (šeštadienį).

 

Vaikams siūloma universaliųjų kompetencijų ugdymo programa, teminės išvykos, susitikimai su išskirtiniais svečiais, žaidimų ir šeimų dienos, atvira, kūrybinga ir saugi ugdymo aplinka, grupės vadovų entuziazmas ir dėmesys. Grupės dydis – iki 15 mokinių.

Užsiėmimai vyks kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 12 val. Vilniaus „Genio“ pradinės mokyklos patalpose (Blindžių g.  3). Iki 13 val. veiks prailginto užsiėmimo grupė. Užsiėmimų mėnesio kaina – 100 litų.

Registracijos anketa.
Daugiau apie programą.
Jei turite klausimų, kreipkitės tel. 8 620 45 045 arba el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   

Sėkmės mokyklos ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ informacija.

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2