Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Moksleiviai kviečiami dalyvauti tradiciniame renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“

Kov 03 2014

LEU renginys moksleiviamsLietuvos mokyklų komandos kviečiamos dalyvauti kovo 30 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyksiančiame tradiciniame renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“. LEU Sporto centras „Šviesa“ kviečia į renginį, kuriame vyks pasirinktų sporto šakų – krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio, lėkščiasvydžio, estafečių, virvės traukimo – varžybos.

Pertraukų metu vyks įvairūs konkursai. Planuojami ir kitų sporto šakų užsiėmimai (aerobinė gimnastika, kultūrizmas, aikido). „Mokyklos sporto diena LEU“ dalyviai bus supažindinti su Sporto ir sveikatos, Gamtos, matematikos ir technologijų fakultetais – renginio metu vyks jų pristatymai.

Pirmasis toks renginys buvo suorganizuotas dar 2003 m. Pirmojo renginio sėkmė paskatino moksleivius pasikviesti kasmet, siekiant ne tik plėtoti universiteto ir bendrojo lavinimo mokyklų ryšius, bet ir kurti aktyvią ir sveiką visuomenę.

Mokyklų komandos, norinčios dalyvauti šių metų renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“, savo paraiškas turi siųsti iki kovo 15 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Daugiau informacijos tel. (8 5) 275 12 81.

Lietuvos edukologijos universiteto informacija ir nuotrauka

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2