Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Alternatyvios Danijos mokyklos DNS pristatymas

Kov 05 2014

DNS logoŠiandien, kovo 5 d., 18:00 val. kavinėje „Cafe de Paris“ (Didžioji g. 1, Vilnius) vyks Danijos aukštosios mokyklos DNS mokytojų mokymo programos DI pristatymas. DNS (Det Nødvendige Seminarium, liet.k. Mokytojų rengimo kolegija) - alternatyvioji mokykla, siūlanti mokytis ne iš knygų, o keliaujant, bendraujant su žmonėmis, savanoriaujant, gyvenant bendruomenėje. Baigę 36 mėnesių kursą (tarp jų - kelių mėnesių kelionės trijuose žemynuose, 9 mėnesių pedagoginė praktika) ir parašę bakalauro darbą bei įgyvendinę baigiamąjį projektą, studentai įgyja pedagogikos bakalauro laipsnį. 

Daugiau apie DNS anglų kalba - tinklalapyje http://www.dns-tvind.dk/. Pristatymą ves du DNS studentai. Pristatymas vyks anglų kalba. 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2