Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Iki kovo 17 d. galima teikti paraiškas Erasmus+ kursams apie produktyvųjį mokymąsi

Kov 05 2014

iple 198Europos Komisija (toliau – EK) paskelbė kvietimą teikti paraiškas Erasmus+ programos veikloms 2014 m. Primename, kad du Europos produktyviojo mokymosi instituto IPLE parengti kursai apie produktyvųjį mokymąsi taip pat yra paskelbti Europos Sąjungos mokymų duomenų bazėje.

Dėmesio! Šiek tiek pasikeitė paraiškų formos. Atkreipiame Jūsų dėmesį į paraiškos formos „Asmenų mokymosi mobilumas“ (KA1) pasikeitimus:

  • Paraiškas gali teikti tik organizacijos arba mokyklos.
  • Terminas šiai paraiškai (vieniems ar dvejiems metams) pateikti - 2014 m. kovo 17 d.

IPLE Erasmus+ produktyviojo mokymosi 2014 m. ir 2015 m. kursų programas (anglų kalba) rasite čia:

Productive Learning – an inclusive approach to learning

Taking responsibility through active participation in civil society – Learning from practical experiences in the community

Jei Jūsų mokykla susidomėtų šiais kursais ir norėtų išsiųsti ten savo mokytojus, prašome kreiptis į IPLE dokumente nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos apie paraiškas Jums suteiks Švietimo mainų paramos fondas

Europos produktyviojo mokymosi instituto, Švietimo mainų paramos fondo ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ informacija

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2