Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Registracija į K. Egano knygos „Nuodugnus mokymasis“ pristatymą

Rugp 25 2014

Kierano Egano knygos „Nuodugnus mokymasis. Paprasta naujovė, galinti keisti mokymą“ pristatymas vyks 2014 m. rugsėjo 18 d. (ketvirtadienį) Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilniuje). Renginio pradžia - 10 val., registracijos pradžia - 9 val. 

Prašome užpildyti visus registracijos formos laukus.
Dėmesio! Į knygos pristatymą būtina atsinešti ir šią dalyvio anketą, kurią prašome atsisiųsti ir užpildyti prieš renginį. 

Daugiau informacijos telefonu (8 5) 264 9478 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2