Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Kviečiame į alternatyviojo ugdymo plėtros gairių ir teisės aktų svarstymus

Gruo 08 2014

Dokumentai

Švietimo aprūpinimo centras, vykdydamas nacionalinį projektą „Alternatyvusis ugdymas“, rengia teisinius dokumentus, kuriais siekiama sudaryti sąlygas plėtoti alternatyvųjį ugdymą šalies mokyklose. Gruodžio 18 d. 9 val. kviečiame į Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliąją salę, kurioje organizuojama viešoji konsultacija. Jos metu bus pristatyti išorės ekspertų parengti anksčiau minėti dokumentai: alternatyviojo ugdymo plėtros gairės ir teisės aktų pakeitimų projektai.

Artėjant konsultacijai bus pateiktos nuorodos į teisinius dokumentus, kurie bus pristatomi ir svarstomi renginio metu. Išsamią informaciją apie viešąją konsultaciją rasite čia.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2