Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Apie produktyvųjį mokymąsi diskutuota parodoje „Mokykla 2017“

Lap 27 2017

Produktyvusis mokymasisKasmetės parodos „Mokykla 2017“ lankytojai turėjo galimybę dalyvauti produktyviojo mokymosi diskusijoje. Į renginį atvykusios Ukmergės Užupio ir Prienų „Revuonos“ pagrindinių mokyklų komandos, mentoriai, mokinių tėvai ir savivaldybių švietimo padalinių atstovai dalinosi patirtimi, įspūdžiais ir įžvalgomis diegiant produktyvųjį mokymąsi.

Renginio metu produktyviojo mokymosi abėcėlę pristatė Švietimo aprūpinimo centro vyresn. specialistė Simona Plienaitytė. Jos pristatymą tęsė mokyklų ir ŠAC sukurtas filmas apie produktyviojo mokymosi kasdienybę Prienuose ir Ukmergėje. Filme nuskambėjusias mintis toliau gvildeno diskusijos moderatorė, Lietuvos edukologijos universiteto lektorė, produktyviojo mokymosi konsultantė dr. Auksė Petruškevičiūtė.

Diskusiją organizavo Švietimo aprūpinimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija, Ukmergės „Užupio“ ir Prienų „Revuonos“ pagrindinėmis mokyklomis.

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2