Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Parodos renginiai ir registracija

 

Parodos metu vyks gausybė renginių, į kuriuos kviečiami visi parodos lankytojai. Į dalį renginių reikia užsiregistruoti iš anksto.

Dėmesio! Į lapkričio 23 d. (penktadienį) 15 val. ŠMM edukacinėje zonoje vyksiantį „Alternatyviojo ugdymo“ interaktyvų pristatymą „Mokykla kiekvienam: individualus mokymasis, pagalba ir dėmesys“ taip pat reikia registruotis iš anksto! Labai kviečiame visus registruotis

Renginių tvarkaraštis ir registracija yra čia.

Viešų renginių tvarkaraštis

 

Kviečiami savanoriai

 

Paroda „Mokykla 2012: Laimingai augti“ kviečia savanorius!

Savanoriai parodos metu:

  • teiks informaciją parodos dalyviams;

  • naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, padės dalyviams nuskaityti dalyvių kortelėje esantį QR kodą;

  • budės auditorijose;

  • susipažins su įvairiomis jaunimo organizacijomis ir dalyvaus jų renginiuose;

  • gaus nuotaikingus savanorių marškinėlius.

Prašome kreiptis iki lapkričio 7 d.

Daugiau informacijos – parodos interneto svetainėje.

 

Konkursas mokiniams

 

Dėmesio! Organizuojamas konkursas kūrybinių darbų konkursas „SkaitMeniniu formatu apie tai, kas įkvepia augti laimingai“

Iki 2012 metų spalio 31 dienos į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą reikia atsiųsti užpildytas dalyvio anketas, o iki lapkričio 9 dienos – savo kūrybinius darbus

Konkurso dalyvių darbai bus vertinami FOTO, VIDEO, GRAFIKOS ir/ar AUDIO kategorijose trijose amžiaus grupėse (7–10 metų, 11–14 metų ir 15–19 metų) profesionalių menininkų komisijos.

Didžiausias dėmesys bus kreipiamas į savitą požiūrį, originalias mintis, įdėtas pastangas ir, žinoma, į tai, kiek kūrybinis darbas atitinka pagrindinę konkurso idėją „Kas įkvepia augti laimingai”.

Daugiau apie konkursą skaitykite čia

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2