Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Kvietimas į 26-tąjį INEPS kongresą

ineps logo2014 m. balandžio 26-30 d. Vokietijos sostinėje Berlyne vyks 26-asis INEPS (Tarptautinio produktyviojo mokymosi projektų ir mokyklų tinklo) kongresas, kurio tema – „Dėmesio centre – mokinys. Individualusis ugdymas produktyviajame mokymesi“. Kongreso dalyviai - produktyviojo mokymosi praktikai iš maždaug 20 Europos šalių ir JAV, Lietuvai šiame renginyje atstovaus INEPS tinklo sekretorė ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ vadovė Simona Plienaitytė ir produktyviojo mokymosi konsultantė Auksė Petruškevičiūtė, tačiau kviečiami yra visi, kas domisi produktyviuoju mokymusi. Kongresą organizuoja INEPS kartu su Europos produktyviojo mokymosi institutu IPLE (Vokietija). 

Kvietimą į kongresą, detalią programą ir dalyvavimo sąlygas anglų kalba rasite čia.

Skaityti daugiau...

Dėmesio! Iki rugsėjo 17 dienos galima kreiptis dėl paramos kelionei į INEPS kongresą

ŠMPF logoĮ 2014 m. balandžio 26-30 d. Berlyne (Vokietijoje) vyksiantį 26-ąjį Tarptautinio produktyviojo mokymosi projektų ir mokyklų tinklo INEPS kongresą galima keliauti ir gavus Europos Sąjungos paramą.

Kviečiame pildyti Lietuvos nacionalinės agentūros Švietimo mainų paramos fondo (ŠMPF) tinklalapyje esančią paraišką http://www.smpf.lt/uploads/documents /2013_Paraiskos%20forma.pdf  Comenius kvalifikacijos tobulinimo veiklai.

Skaityti daugiau...

26-asis INEPS kongresas vyks Berlyne

INEPS kongresas BerlyneTarptautinis produktyviojo mokymosi projektų tinklas INEPS, vienijantis ne vieną dešimtį produktyviojo mokymosi įstaigų iš Europos šalių ir JAV, jau paskelbė, kur ir kada vyks kasmetinis 2014-ųjų kongresas. Kviečiame visus, kurie norėtų išsamiau susipažinti su produktyviojo mokymosi principais ir pabendrauti su specialistais iš įvairių kraštų, 2014 m. balandžio 26-30 d. atvykti į Vokietijos sostinę Berlyną, kur ir vyks 26-asis INEPS kongresas. Primename, kad šiais metais renginys vyko Niujorke (JAV), o 2012-aisiais  Vilniuje. Kitų metų renginio tema  „Dėmesio centre  mokinys. Individualusis ugdymas produktyviajame mokymesi“ 

Dėmesio! Yra galimybė gauti ES paramą išvykai į šį kongresą. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Skaityti daugiau...

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2