Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Diskusija „Alternatyvus ugdymas: alternatyva kam ir kodėl?“

Vas 04 2013

Sekmes mokykla logoDėmesio! 2013 m. vasario 8 d. 11 val Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Britų Taryba Lietuvoje ir VšĮ „Sėkmės mokykla“ rengia apskritojo stalo diskusiją „ALTERNATYVUS UGDYMAS: ALTERNATYVA KAM IR KODĖL?“. Renginio svečias – vienos žymiausių pasaulyje alternatyvaus ugdymo mokyklų – „Summerhill“ (JK) –  mokytojas ir vienas iš Europos demokratinio ugdymo bendruomenės (EUDEC) steigėjų – Leonard TURTON. Diskusijoje bus pristatyti ir trys projekto „Alternatyvusis ugdymas“ modeliai, įgyvendinami Lietuvos mokyklose.

kvietimas i diskusija

 

Preliminari renginio PROGRAMA.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Daugiau informacijos ir registracija VŠĮ „Sėkmės mokykla“ tinklalapyje www.sekmesmokykla.lt

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2