Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Rugsėjo 17 d. Produktyviojo mokymosi rezultatų aptarimas ŠMM

Rugs 03 2013

Produktyviojo mokymosi iliustracijaRugsėjo 17 d. (antradienį) 15 val. Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos (A. Volano g. 2/7) Kolegijų salėje vyks pristatymas „Produktyvusis mokymasis Lietuvoje: pirmųjų mokslo metų rezultatai ir įspūdžiai. Renginyje dalyvaus Europos produktyviojo mokymosi insituto vadovas Holger Mirow, produktyviojo mokymosi pedagogai iš Kėdainių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos, Kauno Rokų vidurinės ir Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro vidurinės mokyklų, projekto „Alternatyvusis ugdymas“ vadovė Simona Plienaitytė, produktyviojo mokymosi konsultantės dr. Milda Brėdikytė ir Auksė Petruškevičiūtė, ministerijos atstovai. Pristatymas vyks lietuvių ir anglų kalbomis, bus vertimas.

Norinčius dalyvauti prašome kreiptis į Simoną Tamošaitytę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2