Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

„Ieškokite, atraskite, išdrįskite“ ragina paroda „Mokykla 2013“

Rugs 24 2013

Paroda Mokykla 2012Trečią kartą organizuojama paroda „Mokykla 2013“ vyks gruodžio 6  8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Šiais metais švietimo specialistus, mokytojus, mokinius ir jų tėvus jungiančiame renginyje bus daug diskutuojama lyderystės švietime tema ir demonstruojamos galimybės netradiciškai dėstyti gamtos mokslus. Parodos rengėjai kvies aktyviai dalyvauti diskusijose, susitikimuose, atvirose pamokose, konkursuose, išmėginti įvairias priemones ir pasisemti idėjų kūrybingam darbui mokyklose.

Daugiau informacijos – www.parodamokykla.lt

Apie projekto „Alternatyvusis ugdymas“ dalyvavimą parodoje „Mokykla 2012“ skaitykite čia.

Akimirkos iš projekto „Alternatyvusis ugdymas“ dalyvavimo parodoje 2012 m.

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2